KALENDÁŘ AKCÍ MKC 2020

KALENDÁŘ AKCÍ MKC 2020

1. 1. 0:15 - 31. 12. 2020 23:45  Různá místa
Různý program

V tomto výpisu jsou pouze akce pořádané nebo spolupořádané přímo MKC Beroun (podrobněji najdete v sekci Kalendář, pokud na akci kliknete) nebo v jeho provozech (kromě programu městského a letního kina). Přehled všech do uzávěrky známých akcí kulturních a sportovních subjektů v Berouně (zpracovává město Beroun) si můžete v tištěné formě vyzvednout od ledna v Městském informačním centru Beroun na Husově náměstí, v elektronické podobě ho najdete na webu města www.mesto-beroun.cz

 

Akce jsou řazeny chronologicky, dle jednotlivých středisek. 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!

 

KD PLZEŇKA BEROUN:

Z DŮVODU OBSÁHLOSTI CELOROČNÍHO PROGRAMU ROZPIS ZDE

  

GALERIE HOLANDSKÝ DŮM:

6. - 25. 1.            Karel Zakar: I/LUSTRACE DOBY – fotografie, vernisáž 6/1 v 18:00

3. - 22. 2.            Miroslav Sanytrák: Fotografie - průřez tvorbou, vernisáž 3/2 v 17.00 

2. - 21. 3.            FISAIC: PhotoLitera  II. - fotografie a poezie, vernisáž 2/3 v 17.00

30. 3. – 24. 4.      Viktorie Hana Adamíková – Prozření, výstava obrazů, vernisáž 30/3 v 17.00 ZRUŠENO

25. 5. – 27. 6.     Berounské fotoJezinky: Nezřetelně - bez vernisáže

1. – 26. 6.           Květa Čapková: Slunečný den – obrazy, vernisáž 1/6 v 17.00 ZRUŠENO

7. – 27. 7.           Martin Hamouz: Z.nitra. Ze.mě. – obrazy a asambláže, vernisáž 7/7 v 17.00

3. – 22. 8.           Martin Tománek: Letem světem aneb Od Žebráku k Tatrám – fotografie, vernisáž 3/8 v 17.00

7. – 26. 9.           Jiří Poslední: Grafosnění – grafika, vernisáž 7/9 v 17.00

5. – 24. 10.          Markéta a Tomáš Petříčkovi, Jana Daňková Skořepová: Pro radost – obrazy,
                            grafika, keramika, fotografie, ver. 5/10 v 17.00

2. – 21. 11           Fotoklub Beroun: Polní kvítí – tematická výstava, vernisáž 2/11 v 17.30

30. 11. – 23. 12.   Herečky a herci epochy do 1918 – fotografie ze Sbírky Scheufler, ver. 30/11 v 17.00

 

MĚSTSKÁ GALERIE BEROUN:

15. 1. - 21. 2.      Milan Bauer: Putování za Julesem Vernem

26. 2. - 3. 4.       Eliáš Urban a Matouš Tichý: Sargasové moře ZRUŠENO

12. 5. - 3. 7.        Jiří Slíva: Humor v grafice - bez vernisáže

8. - 24. 7. (?)      Výstava děl z depozitáře MGB

29. 7. - 4. 9.        Výstava prací žáků a učitelů ZUŠ VT

9. 9. - 16. 10.       Květa Makovská

21. 10. - 27. 11.   Ladislav Sýkora

2. 12. - 3. 1.         Tomáš Petříček

 

MUZEUM BEROUNSKÉ KERAMIKY (podrobněji na www.muzeumberounskekeramiky.cz):

9. 1. - 1. 3.          Václav David, výstava užitné keramiky, vernisáž 9/1 v 17.00

5. 3.                    5. NAROZENINY - spojeno s vernisáží výstavy - 29 autorů keramiky, 17.00

5. 3. - 26. 4.        Výstava, vernisáž 5/3 v 17.00 - výstava 29 autorů keramiky NENÍ PŘÍSTUPNO

9. 4.                    Velikonoční tvoření v zahradě muzea ZRUŠENO

26. 5. - 21. 6.      30x galerie MBK - ohlédnutí za dosavadní galerijní činností MBK, průřez všemi výstavami, které se zde dosud konaly (bylo zahájeno 5/3)

29. 5.                  Muzejní noc  - ZRUŠENO       

25. 6. - 23. 8.      Výstava, vernisáž 25/6 v 17.00

26. 8. - 6. 9.        Soutěžní 3D výstava Cesta kolem světa

12. 9. - 1. 11.      Výstava, vernisáž 12/9 v 18.00

1. - 6. 12.            Mikulášský týden

 

 

VENKOVNÍ AKCE

 

8. 4.       VESELÉ VELIKONOCE na Nám. Joachima Barranda - jarmark a vystoupení místních umělců, 9 - 14 hod  ZRUŠENO

2. 5.       BEROUNSKÝ KOLÁČ - folklorní festival, Nám. Joachima Barranda, 9-18 ZRUŠENO

31. 5.     ŚTULEC - odpoledne pro děti na berounské Štulovně, 13-18

13. 6.    BEROUNSKÉ HRADBY - akce probíhající na několika místech v centru Berouna

 1. 8.     ZÁVODÍFEST na levém břehu Berounky

12. 9.    EHD - oslavy Dnů Evropského Dědictví, Nám. Joachima Barranda 9-18

29. 11.   ADVENT - zahájení a rozsvícení vánočního stromu a osvětlení

30. 11. - 20. 12. - ADVENT - vystoupení berounských ZŠ a MŠ, vystoupení kapel soboty dopoledne a neděle odpoledne

               

BEKULE (Berounské kulturní léto):

Pohádky v zahradě Muzea berounské keramiky - vždy čtvrtek od 18.00 (kromě 26. 6., kdy je pohádka z důvodu čtvrteční vernisáže přesunuta na pátek!)

11/6   Teátr Pavla Šmída: Pohádka z budíku
26/6   (pátek!) Pruhované panenky: O třech neposlušných kůzlátkách
9/7     Buchty a loutky: Žabák Valentýn
23/7   Divadlo Víti Marčíka: Šípková Růženka
6/8     Divadlo Koňmo: Vyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce
20/8   Divadlo u Plotny: Cirkusárium

 

Promenádní neděle - koncerty na Nám. Joachima Barranda vždy od 18.00 (kromě 12. 7., kdy se akce koná na Velkém sídlišti u OC Hvězda)

28/6   Rudovous
12/7    Dechovka u Hvězdy - odpoledne s dechovkami na Velkém Sídlišti u OC Hvězda
26/7   Jitka Vrbová
9/8     Melissa
23/8   Koncert v barvách Semaforu
30/8   Bluegrass rande u Barranda

BEKULE PODROBNĚJI ZDE

 

DALŠÍ VÝZNAMNÉ AKCE


7. - 9. 4.   Regionální ozvěny FEBIOFESTu - Městské kino Beroun ZRUŠENO

24. 10.     Den informačních turistických center - Městské informační centrum Beroun