AKCE KD PLZEŇKA BEROUN 2020

AKCE KD PLZEŇKA BEROUN 2020

1. 1. - 31. 12. 2020  KD Plzeňka
Různý program

LEDEN 

5. 1.      Tanční pro dospělé s Michalem Padevětem - začátečníci 17.30, pokročilí 19.30

6. 1.      Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - program pro seniory, zdarma

6. 1.      Baletní škola Terezie Dudové - zkouška folk. souboru při MKC Beroun, 16.00

8. 1.      Podpora vzniku center duševního zdraví - minikonference za podpory Min. zdrav. ČR, 10.00

11. 1.    Maturitní ples Manažerské akademie Beroun, 19.30

12. 1.   Taneční pro dospělé s Michelem Padevětem - začátečníci 17.30, pokročilí 19.30

13. 1.   Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - program pro seniory, zdarma, 14.00

13. 1.    Baletní škola Terezie Dudové - zkouška folklorního souboru při MKC Beroun, 16.00

15. 1.    PETER QUILTER: JE ÚCHVATNÁ - Dobřichovická divadelní společnost, 19.30

18. 1.    Rybářsko-myslivecký ples, 20.00

19. 1.   Taneční pro dospělé s Michelem Padevětem - začátečníci 17.30, pokročilí 19.30

20. 1.   Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - program pro seniory, zdarma, 14.00

20. 1.    Baletní škola Terezie Dudové - zkouška folklorního souboru při MKC Beroun, 16.00

21. 1.    Kruh přátel hudby: Klavírní recitál - Magdalena Hrudová, 19.00

22. 1.   VaK Beroun - valná hromada, 9.00 

25. 1.  TRILOBIT - slavnostní udílení filmových cen za rok 2019, 19.00

26. 1.    Štístko a Poupěnka: Ať žijí pohádky, 14.00

26. 1.   Taneční pro dospělé s Michalem Padevětem - začátečníci 17.30, pokročilí 19.30

27. 1.   Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - program pro seniory, zdarma, 14.00

27. 1.    Baletní škola Terezie Dudové - zkouška folklorního souboru při MKC Beroun, 16.00

28. 1.   Nejúspěšnější sportovec roku 2019 - okres Beroun, 18.00

30. 1.  Hudebně-literární večer: Petr Linhart + Pepa Štěpánek, Klubová scéna, 17.30

 

ÚNOR

Pravidelné akce:
Pondělí vždy od 14.00: Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - interaktivní odpoledne pro seniory
Pondělí vždy od 16.00: Zkouška Bal. školy T. Dudové a folklorního souboru při MKC Beroun
Neděle vždy od 17.30 a 19.30: Taneční pro dospělé s M. Padevětem (mimo Ne 9. 2.)

2. 2.    Taneční pro dospělé s Michalem Padevětem, začátečníci 17.30, pokročilí 19.30

6. 2.    VÁLKA ROSEOVÝCH - hra Warrena Adlera, v hlavních rolích Michal Dlouhý a Kateřina Lojdová, 19.00

15. 2.  MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK, od 10.00, pořádá FELIS CLUB PRAHA

16. 2.  MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK, od 10.00, pořádá FELIS CLUB PRAHA

18. 2.  KRUH PŘÁTEL HUDBY: Koncert pro hoboj (Magdalena Klárová) a kytaru (Nikola Prokopcová), 19.00

18. 2.  Jana a Petr Krynští: DESATERO O ZDRAVÍ - část II., 17.30, Klubová scéna

19. 2.  Zasedání zastupitelstva města, 15.00

20. 2.  ZUŠ Václava Talicha: MASOPUSTNÍ KONCERT, 18.00

21. 2.  Ples bývalých zaměstnanců VÚ Beroun, 19.00

22. 2.  DDM Beroun: Karneval pro děti, 14.00

23. 2.  Divadlo Artuš: LOTRANDO A ZUBEJDA - podle známé televizní pohádky, se všemi písničkami, 14.00

27. 2.  Hudebně-literární večer s držitelem Ceny Jiřího Ortena, básníkem Petrem Borkovcem, 17.30
           Klubová scéna

29. 2.  BROADWAY NA PLZEŇCE - městský bál tentokrát v muzikálovém duchu, 20.00 

 

BŘEZEN

6. 3.    PEKAŘ & JAKUB DĚKAN BAND - koncert, 19.00

12. 3.   Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy, 19.00 - MKC není pořadatelem akce, vstupenky MIC Beroun
            (tel. 311 654 321) nebo zde

25. 3.  A. R. Fourton: RUKOJMÍ BEZ RIZIKA - komedie, 19.00 - V. Vydra, Jan Šťastný, Jana Boušková...

 

DUBEN

23. 4.   Francis Veber: DRAHÁ LEGRACE - komedie, 19.00 

 

ZÁŘÍ

11. 9.  NE/TRADIČNÍ TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ s Michalem Padevětem a hosty ze StarDance, 19.00