AKCE KD PLZEŇKA BEROUN 2020

AKCE KD PLZEŇKA BEROUN 2020

1. 1. - 31. 12. 2020  KD Plzeňka
Různý program

LEDEN 

5. 1.      Tanční pro dospělé s Michalem Padevětem - začátečníci 17.30, pokročilí 19.30

6. 1.      Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - program pro seniory, zdarma

6. 1.      Baletní škola Terezie Dudové - zkouška folk. souboru při MKC Beroun, 16.00

8. 1.      Podpora vzniku center duševního zdraví - minikonference za podpory Min. zdrav. ČR, 10.00

11. 1.    Maturitní ples Manažerské akademie Beroun, 19.30

12. 1.   Taneční pro dospělé s Michelem Padevětem - začátečníci 17.30, pokročilí 19.30

13. 1.   Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - program pro seniory, zdarma, 14.00

13. 1.    Baletní škola Terezie Dudové - zkouška folklorního souboru při MKC Beroun, 16.00

15. 1.    PETER QUILTER: JE ÚCHVATNÁ - Dobřichovická divadelní společnost, 19.30

18. 1.    Rybářsko-myslivecký ples, 20.00

19. 1.   Taneční pro dospělé s Michelem Padevětem - začátečníci 17.30, pokročilí 19.30

20. 1.   Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - program pro seniory, zdarma, 14.00

20. 1.    Baletní škola Terezie Dudové - zkouška folklorního souboru při MKC Beroun, 16.00

21. 1.    Kruh přátel hudby: Klavírní recitál - Magdalena Hrudová, 19.00

22. 1.   VaK Beroun - valná hromada, 9.00 

25. 1.  TRILOBIT - slavnostní udílení filmových cen za rok 2019, 19.00

26. 1.    Štístko a Poupěnka: Ať žijí pohádky, 14.00

26. 1.   Taneční pro dospělé s Michalem Padevětem - začátečníci 17.30, pokročilí 19.30

27. 1.   Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - program pro seniory, zdarma, 14.00

27. 1.    Baletní škola Terezie Dudové - zkouška folklorního souboru při MKC Beroun, 16.00

28. 1.   Nejúspěšnější sportovec roku 2019 - okres Beroun, 18.00

30. 1.  Hudebně-literární večer: Petr Linhart + Pepa Štěpánek, Klubová scéna, 17.30

 

ÚNOR

Pravidelné akce:
Pondělí vždy od 14.00: Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - interaktivní odpoledne pro seniory
Pondělí vždy od 16.00: Zkouška Bal. školy T. Dudové a folklorního souboru při MKC Beroun
Neděle vždy od 17.30 a 19.30: Taneční pro dospělé s M. Padevětem (mimo Ne 9. 2.)

2. 2.    Taneční pro dospělé s Michalem Padevětem, začátečníci 17.30, pokročilí 19.30

6. 2.    VÁLKA ROSEOVÝCH - hra Warrena Adlera, v hlavních rolích Michal Dlouhý a Kateřina Lojdová, 19.00

15. 2.  MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK, od 10.00, pořádá FELIS CLUB PRAHA

16. 2.  MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK, od 10.00, pořádá FELIS CLUB PRAHA

18. 2.  KRUH PŘÁTEL HUDBY: Koncert pro hoboj (Magdalena Klárová) a kytaru (Nikola Prokopcová), 19.00

18. 2.  Jana a Petr Krynští: DESATERO O ZDRAVÍ - část II., 17.30, Klubová scéna

20. 2.  ZUŠ Václava Talicha: MASOPUSTNÍ KONCERT, 18.00

21. 2.  Ples bývalých zaměstnanců VÚ Beroun, 19.00

22. 2.  DDM Beroun: Karneval pro děti, 14.00

23. 2.  Divadlo Artuš: LOTRANDO A ZUBEJDA - podle známé televizní pohádky, se všemi písničkami, 14.00

27. 2.  Hudebně-literární večer s držitelem Ceny Jiřího Ortena, básníkem Petrem Borkovcem, 17.30
           Klubová scéna

29. 2.  BROADWAY NA PLZEŇCE - městský bál tentokrát v muzikálovém duchu, 20.00 

 

BŘEZEN

Pravidelné akce:
Pondělí vždy od 14.00: Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - interaktivní odpoledne pro seniory - ZRUŠENO!
Pondělí vždy od 16.00: Zkouška Bal. školy T. Dudové a folklorního souboru při MKC Beroun - ZRUŠENO
Neděle vždy od 17.30 a 19.30: Taneční pro dospělé s M. Padevětem - ZRUŠENO, hodiny budou nahrazeny

 

5. 3.    JULIE POLEDANCE: Jarní besídka lektorů a účastníků kurzu

6. 3.    PEKAŘ & JAKUB DĚKAN BAND - koncert, 19.00

10. 3.   Georges Feydeau: BROUK V HLAVĚ - Divadlo L. O. Ď., 19.30 - ZRUŠENO

11. 3.    Projednávání návrhu koncepce rozvoje cest. ruchu města Beroun, 16.00

12. 3.   Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy, 19.00 - MKC není pořadatelem akce, vstupenky MIC Beroun
            (tel. 311 654 321) nebo zde - PŘESUNUTO NA 29. 9. 2020 - vstupenky zůstávají v platnosti

13. 3.  SIMON & GARFUNKEL TRIBUTE - Klubová scéna, 19.30 - ZRUŠENO, vstupenky zůstávají v platnosti, bude domluven jiný termín

14. 3.  PLES FOTBALISTŮ Český Lev - Union Beroun, 20.00 - ZRUŠENO

17. 3.  Jan Kobylák: Brouci a zážitky z cest - přednáška, Klubová scéna, 17.30 - ZRUŠENO

17. 3.  Kruh přátel hudby: B. Kolářová - housle a Kamila Kolářová - klavír, koncert, 19.00 - ZRUŠENO

20. 3.  PRVNÍ ZDEJCINSKÝ PLES, 20.00 - ZRUŠENO

25. 3.  A. R. Fourton: RUKOJMÍ BEZ RIZIKA - komedie, 19.00 - V. Vydra, Jan Šťastný, Jana Boušková... PŘESUNUTO NA 7. 2. 2021

26. 3.  HUDEBNĚ-LITERÁRNÍ VEČER s Otomarem Dvořákem, Klubová scéna, 17.30

29. 3.  Divadlo LOUDADLO: Na kouzelném paloučku, 14.00 - pohádka s prvky černého divadla s hosty Jů a Hele 

 

DUBEN

16. 4.  Tomáš Klus: Paměť písní, 10.00 - školy, 19.00 - večerní koncert, nepořádá MKC Beroun,
            předprodej tomasklus.cz

23. 4.   Francis Veber: DRAHÁ LEGRACE - komedie, 19.00  PŘESUNUTO NA 18. 11. 2020

 

ZÁŘÍ

Pravidelné akce:
Pondělí vždy od 14.00: Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - interaktivní odpoledne pro seniory
Pondělí vždy od 16.00: Zkouška Bal. školy T. Dudové a folklorního souboru při MKC Beroun
Čtvrtek vždy od 19.00: Taneční Romany Chvátalové - MKC není pořadatel
Pátek vždy od 19.00: NE/TRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM a jeho hosty ze StarDance
Vždy neděle od 17.30 a 19.00: TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ (náhradní hodiny za zrušené) - 6., 13. a 27. 9.

  8. 9.  SHROMÁŽDĚNÍ DELEGÁTŮ OSBD, 16.00

11. 9.  NE/TRADIČNÍ TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ s Michalem Padevětem a hosty ze StarDance, 19.00 
          - ZAHÁJENÍ

15. 9.  Od Svaté Ludmily k dnešku, 8.00 - MKC není pořadatelem akce

16. 9.  LOĎ - Loděničtí ochotníci: Brouk v hlavě, komedie, 19.00

22. 9.  SHROMÁŽDĚNÍ DELEGÁTŮ OSBD BEROUN, Klubová scéna, 16.00

22. 9.  ASONANCE - koncert, 19.00

29. 9. Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy, 19.00 - MKC není pořadatelem akce

30. 9. KONFERENCE CANISCROSS, 16.00

 

ŘÍJEN

Pravidelné akce:

Pondělí vždy od 14.00: Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - interaktivní odpoledne pro seniory
Pondělí vždy od 16.00: Zkouška Bal. školy T. Dudové a folklorního souboru při MKC Beroun
Čtvrtek vždy od 19.00: Taneční Romany Chvátalové - MKC není pořadatel
Pátek vždy od 19.00: NE/TRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM a jeho hosty ze StarDance
Vždy neděle od 17.30 a 19.00: TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ (náhradní hodiny za zrušené) - 4. a 11. 10.

 

1. 10.    MOUSSA CISSOKKHO AFRICAN PROJEKT (Senegal/CH/Izrael) - KLUBOVÁ SCÉNA, 20.00

6. 10.    Talichův Beroun: Pražský komorní orchestr, 19.30

13. 10.  Talichův Beroun: Prah-a-harp, Harfa v rodině, 19.30

14. 10.  Vodnická pohádka, 9.00 - představení pro školy

18. 10.  Divadlo Spejbla a Hurvínka: Hurvínkova cesta do tramtárie, pro děti, 11,00

18. 10.  Divadlo Spejbla a Hurvínka: Ve dvou se to lépe..., pro dospělé, 19.00

19. 10.  Bee Bakare Trio (UK/CZ), KLUBOVÁ SCÉNA, 20.00 - Soul music London

20. 10.  Talichův Beroun: Tartini Quartet, 19.30

21. 10.  Slavnostní večer u příležitosti vzniku Československé republiky a předání Cen města Berouna, 19.00

27. 10.  Talichův Beroun: Kapesní orchestr, České noneto, 19.30

 

LISTOPAD

Pondělí vždy od 14.00: Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - interaktivní odpoledne pro seniory
Pondělí vždy od 16.00: Zkouška Bal. školy T. Dudové a folklorního souboru při MKC Beroun
Čtvrtek vždy od 19.00: Taneční Romany Chvátalové - MKC není pořadatel
Pátek vždy od 19.00: NE/TRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM a jeho hosty ze StarDance

3. 11.      Talichův Beroun: Flamenco, 19.00

4. 11.      Tomáš Klus: Paměť písní, 10.00 - školy, 19.21 - večerní koncert, nepořádá MKC Beroun,
               předprodej tomasklus.cz

8. 11.      Velká cena města Berouna, taneční soutěž, 9.00 - nepořádá MKC Beroun

10. 11.    Talichův Beroun: Akademie komorní hudby, 19.30

15. 11.    Pluk šťastných dechařů, 17.00 

18. 11.    Franci s Veber: DRAHÁ LEGRACE - komedie, 19,00, přesunuto z 23/4

21. 11.    Reprezentační ples Charity Beroun, nepořádá MKC Beroun

22. 11.    Laura Henderson Quartet (USA) - KLUBOVÁ SCÉNA, 20.00

25. 11.    Burza škol, MKC není pořadatelem

28. 11.    Čarodějnický učeň - pohádka, 14.00 

 

PROSINEC

Pondělí vždy od 14.00: Posedíme, pocvičíme, kulturou se osvěžíme - interaktivní odpoledne pro seniory
Pondělí vždy od 16.00: Zkouška Bal. školy T. Dudové a folklorního souboru při MKC Beroun
Čtvrtek vždy od 19.00: Taneční Romany Chvátalové - MKC není pořadatel
Pátek vždy od 19.00: NE/TRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM a jeho hosty ze StarDance

 

1. 12.    Jungmannova ZŠ: Adventní koncert, 17.00 - MKC není pořadatel

2. 12.    Vánoční vystoupení žáků Montessori školky, 15.00 - MKC není pořadatel

8. 12.    ZUŠ Václava Talicha: Adventní vystoupení tanečního oboru, 17.00

9. 12.    Vánoční pohádka - pro školy, 9.00

9. 12.    MAGICKÉ VÁNOCE - vánoční koncert komorního orchestru Českého rozhlasu, 19.00

12. 12.  BIG BAND VZ - vánoční koncert, 19.30 - MKC není pořadatel

13. 12.  Krkonošské pohádky - na motivy televizních pohádek, 16.00

14. 12.  Baletní škola Terezie Dudové: Vánoční vystoupení folklorního souboru, 17.00 

15. 12.  Koncert pořádaný Kruhem přátel hudby, 19.00

16. 12.  Zasedání zastupitelstva města

17. 12.  ZUŠ Václava Talicha: Adventní koncert - MKC není pořadatelem

18. 12.  Vánoční vystoupení Baletní školy Terezie Dudové, 17.00

20. 12.  J. Girault, J. Vilfried: SVATBA BEZ OBŘADU - divadelní komedie, 19.00

 

ÚNOR 2021

7. 2.      Alain Reynaud Fourton: Rukojmí bez rizika - komedie, 19.00, přesunuto z 25/3