AKCE KD PLZEŇKA BEROUN 2023

AKCE KD PLZEŇKA BEROUN 2023

2. 1. 11:15 - 31. 12. 2023 11:15  KD Plzeňka
Různý program

 

AKCE PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME. ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!

 

LEDEN 

08/01     TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

09/01     ĆSÚ - školení členů volebních komisí

09/01     POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení seniorů, 14.00     

09/01     BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

15/01     TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

16/01     POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení seniorů, 14.00     

16/01     BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

17/01     KLUB ZDRAVÍ, přednáška Bolest srdce a uzdravení, Klubová scéna, 18.00

19/01     Agentura Harlekýn - Ernest Thompson: NA ZLATÉM JEZEŘE, 19.00

22/01     TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

23/01     POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení seniorů, 14.00     

23/01     BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

24/01     VÍDEŇSKÝ SALON cca 1800 (Matějová, Malá, Matyášová), koncert Kruhu přátel hudby
              a Talichova Berounska, 19.30

28/01     SMURFIT KAPPA CZECH, s.r.o., ples, 19.00

29/01     Happy Kid - Akce pro děti: PÁRTY PRO DĚTI VE STYLU LEDOVÉHO KRÁLOVSTVÍ, 14.00
              vstupenky na www.ticketportal.cz/event/Party-pro-deti-ve-stylu-Ledoveho-kralovstvi

30/01     POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení seniorů, 14.00     

30/01     BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

 

ÚNOR

05/02     TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

06/02     POSEDÍME POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, 14.00

06/02     BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklor. souboru, 16.00

08/02     NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2022 OKRESU BEROUN, 18.00

09/01     GALA PIRANHAS - galavečer sportovního klubu, 18.30

11/02      PLES BÝVALÝCH ZAMĚSTNANCŮ VÚ BEROUN, 20.00

12/02     TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

13/02     POSEDÍME POCVIČÍME, 14.00

13/02     BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, 16.00

16/02     SETKÁNÍ ELEKTRIKÁŘŮ, 9.00

17/02     NO HEROES, koncert, Klub KOTELNA, 20.00

18/02     DIRIGENTSKÉ KURZY TALICHOVA BEROUNA, 19.00

19/02     MĚSTSKÝ KARNEVAL aneb Ples princů a princezen, 14.00

20/02     POSEDÍME, POCVIČÍME, 14.00

20/02     BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, 16.00

21/02     KLUB ZDRAVÍ, přednáška Prevence demence, Klubová scéna, 18.00

23/02     Zdeněk Izer: NA PLNÝ COOLE, 19.00, VSTUPENKY

25/02     PLES MĚSTA BEROUNA, 20.00

26/02     TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

 

BŘEZEN

30/3     Divadlo: V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, 19.00