AKCE KD PLZEŇKA BEROUN 2022

AKCE KD PLZEŇKA BEROUN 2022

3. 1. 14:00 - 23. 12. 2022 23:45  KD Plzeňka
Různý program

Děkujeme našemu partnerovi za podporu: DIVADELNÍ SEZÓNA S INNOGY 2021/2022!

LEDEN

3.1. POSEDÍME POCVIČÍME, 14.00

3.1. BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - Folklorní soubor při KD Plzeňka, 16.00

7.1. NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

10.1. POSEDÍME POCVIČÍME, 14.00

10.1. BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - Folklorní soubor při KD Plzeňka, 16.00

14.1. NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

17.1. POSEDÍME POCVIČÍME, 14.00

17.1. BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - Folklorní soubor při KD Plzeňka, 16.00

18.1. KLUB ZDRAVÍ BEROUN - NEWSTARTPLUS – podpora zdraví v novém roce, Klubová scéna 18.00

19.1. VAK BEROUN – valná hromada, 10.00

21.1. NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

25.1. Ingmar Bergmann: SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA, 19.00

28.1. NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

28.1. PAUL BATTO TRIO /SLO. - klub Kotelna, 20.00 - NOVÝ TERMÍN 18. 3. 2022

30.1. O CHYTRÉM HONZOVI A KRÁSNÉ MADLENCE - pohádka pro děti, 14.00

ÚNOR 

2.2.  Sportovec roku, 18.00 - nepořádá MKC Beroun

13.2. Neil Simon: BOSÉ NOHY V PARKU, 19.00

19.2. MHF TALICHŮV BEROUN: Národní dechový orchestr se svými sólisty, 19.00, pořádá talichovoberounsko.eu

20.2. Metropolitní divadlo Praha: SNĚHOVÁ KRÁLOVNA V LEDOVÉM KRÁLOVSTVÍ, 14.00

25.2. Pluk šťastných dechařů, 19.00, nepořádá MKC Beroun

 

BŘEZEN

11.3. VASILŮV RUBÁŠ - folk-reggae-punková kapela v klubu Kotelna, 20.00

18.3. PAUL BATTO TRIO - klub Kotelna, 20.00, přeloženo z 28. 1. 2022

26.3. Gérard Lauzier: CHUŤOVKA, 19.00 - v premiéře uvádí divadelní soubor DIVseDIV při MKC Beroun!

30.3. Norm Foster: NA OSTRO, 19.00 - ZRUŠENO!

 

DUBEN

1. 4.   Zdejcinský ples, 20.00

3. 4.   Divadlo Pohádka: VESELÉ VELIKONOCE, 10.00

4. 4.   Baletní škola Terezie Dudové, zkouška folklorního souboru, 16.00

9. 4.   MĚSTSKÝ BÁL 2022 s Moondance Orchestra Martina Kumžáka, 20.00

11. 4. Baletní škola Terezie Dudové, zkouška folklorního souboru, 16.00

19. 4. Klub zdraví: Emoce v medicíně, úzkost jako civilizační nemoc, Klubová scéna, 18.00

20. 4. Veřejné zasedání zastupitelstva města, 15.00

22. 4. Netradiční taneční s Michalem Padevětem - věneček, 18.00

22. 4. DIVA BAARA - koketní elektroswing, klub Kotelna, 20.00

25. 4. Baletní škola Terezie Dudové, zkouška folklorního souboru, 16.00

27.4.  Alain R. Fourton: RUKOJMÍ BEZ RIZIKA, 19.00

 

KVĚTEN

1. 5.    TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ s Michalem Padevětem, 17.30

2. 5.    Baletní škola Terezie Dudové, zkouška folklorního souboru, 16.00

3. 5.    Město Beroun - VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ, 13.00

4. 5.    HER (USA) - na pomezí rocku a elektro-heavy-popu, 20.00, klub Kotelna

8. 5.    TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ s Michalem Padevětem, 17.30

9. 5.    Baletní škola Terezie Dudové, zkouška folklorního souboru, 16.00

10. 5.  Jungmannova ZŠ Beroun: JUNGMANNKA HLEDÁ SLAVÍČKA, 16.00

13. 5.  TŘI DNY NA BŘIŠE, koncert, 19.33, klub Kotelna - nepořádá MKC Beroun

16. 5.  Baletní škola Terezie Dudové, zkouška folklorního souboru, 16.00

17. 5.  Město Beroun: NA KOLE DĚTEM, 9.00 a 10.30

17. 5.  Klub zdraví Beroun: Nejlepší komunikace pro šťastné vztahy, Klubová scéna, 18.00

19. 5. ZUŠ Václava Talicha: PODVEČERNÍ VYSTOUPENÍ TANEČNÍHO ODDĚLENÍ, 18.00

23. 5.  Baletní škola Terezie Dudové, zkouška folklorního souboru, 16.00

26. 5.  ZUŠ Václava Talicha: KONCERT K VÝROČÍ ŠKOLY, 18.00

28. 5.  KRISSY MATTHEWS TRIO (UK) - blues rock, 20.00, klub Kotelna - KONCERT ZRUŠEN INTERPRETEM!

 

ČERVEN

3. 6.    MATURITNÍ PLES OA BEROUN - LYCEUM, 19.00

6. 6.   TANEČNÍ POHLAZENÍ - závěrečné vystoupení Baletní školy Terezie Dudové, 17.00

13. 6.  zkouška folklorního souboru při MKC Beroun, 16.00

16. 6.  Střední zdravotnická škola Beroun - slavnostní předávání záv. vysvědčení, 13.00

17. 6.  SOŠ a SOU Beroun - slavnostní stužkování maturantů, 16.00

20. 6.  zkouška folklorního souboru při MKC Beroun, 16.00

21. 6.  OSBD Beroun - shromáždění delegátů společnosti, 16.00

21. 6.  Klub zdraví: KONFLIKT, ŘEŠTE HO NEJLÉPE..., Klubová scéna, 18.00

22. 6.  Zasedání zastupitelstva města Beroun, 14.00

23. 6.  Jungmannova ZŠ - rozloučení se žáky 9. ročníku, 16.00

28. 6.  ZŠ Beroun Závodí - rozloučení se žáky 9. ročníku, 16.30

 

ZÁŘÍ

1. 9.     Taneční Romany Chvátalové, 19.00

3. 9.     KLUBOVÁ SCÉNA - ZADÁNO

4. 9.     TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

5. 9.     Zkouška folklorního souboru, 16.00

8. 9.     Taneční Romany Chvátalové, 19.00

9. 9.      NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

11. 9.    TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

12. 9.    Zkouška folklorního souboru, 16.00

14. 9.    Zasedání zastupitelstva města, 15.00

15. 9.    Taneční Romany Chvátalové, 19.00

16. 9.    NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

18. 9.    TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

19. 9.    Školení pro volby, 8.00

19. 9.    Zkouška folklorního souboru, 16.00

20. 9.    KLUB ZDRAVÍ - přednáška MUDr. Krynské, KLUBOVÁ SCÉNA, 18.00

21. 9.    Divadlo Bez zábradlí: BLBEC K VEČEŘI, 19.00

22. 9.    Taneční Romany Chvátalové, 19.00

23. 9.    NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

25. 9.    Loutkoherecká skupina LOUDADLO: NA KOUZELNÉM PALOUČKU, 14.00

26. 9.    Zkouška folklorního souboru, 16.00

29. 9.    Taneční Romany Chvátalové, 19.00

30. 9.     NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

 

 

ŘÍJEN


MHF TALICHŮV BEROUN pořádá zapsaný ústav Talichovo Berounsko, podrobnosti najdete na www.talichuvberoun.com. Vstupenky lze zakoupit výhradně prostřednictvím portálu www.ticketportal.cz


1. 10.    termín v jednání

2. 10.    TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

3. 10.    Zkouška folklorního souboru, 16.00

4. 10.    MHF TALICHŮV BEROUN - zahajovací koncert,  19.30, nepořádá MKC Beroun

5. 10.    BURZA ŠKOL, 9.00, nepořádá MKC Beroun

6. 10.    Taneční Romany Chvátalové, 19.00 - nepořádá MKC Beroun

7. 10.    NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

9. 10.    TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

10. 10.   WORLD OF FAKE, didaktické představení pro školy, 8.30

10. 10.   Zkouška folklorního souboru, 16.00 

11. 10.    MHF TALICHŮV BEROUN - 2. koncert, 19.30, nepořádá MKC Beroun

12. 10.    Studio YPSILON: VRATKÁ PRKNA, 19.00

13. 10.   Taneční Romany Chvátalové, 19.00

14. 10.    NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

16. 10.    TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

17. 10.    Zkouška folklorního souboru, 16.00

18. 10.    MHF TALICHŮV BEROUN - 3. koncert,  19.30, nepořádá MKC Beroun

19. 10.    CENY MĚSTA BEROUNA, čas bude upřesněn

20. 10.   Taneční Romany Chvátalové, 19.00

21. 10.    NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

23. 10.   ŠTÍSTKO A POUPĚNKA, 14.00, nepořádá MKC Beroun

24. 10.   Zkouška folklorního souboru, 16.00

25. 10.   MHF TALICHŮV BEROUN - 4. koncert, 19.30, nepořádá MKC Beroun

27. 10.   Taneční Romany Chvátalové, 19.00

29. 10.   BEROUNSKÁ TANCOVAČKA, hrají PHZS a další, 19.00

31. 10.  Zkouška folklorního souboru, 16.00

31. 10.   KINGSWOOD, Klub Kotelna, 20.00

 

LISTOPAD

1. 11.     MHF TALICHŮV BEROUN - 5. koncert, 19.30, nepořádá MKC Beroun

2. 11.     termín v jednání

3. 11.     Taneční Romany Chvátalové, 19.00, nepořádá MKC Beroun

4. 11.     VELKÁ CENA BEROUNA - taneční soutěž - příprava

5. 11.     VELKÁ CENA BEROUNA - taneční soutěž, 9.00, nepořádá MKC Beroun

6. 11.     Divadlo Pohádka: HONZA A HEJHULÁK, 14.00

6. 11.     TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

7. 11.     Zkouška folklorního souboru, 16.00

8. 11.     MHF TALICHŮV BEROUN - 6. koncert, 19.30, nepořádá MKC Beroun

9. 11.     DIVseDIV: CHUŤOVKA (repríza), 19.00

10. 11.   Taneční Romany Chvátalové, 19.00

11. 11.   NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

12. 11.   PLES CHARITY BEROUN, nepořádá MKC Beroun

13. 11.   TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

14. 11.   Zkouška folklorního souboru, 16.00

15. 11.   MHF TALICHŮV BEROUN - 7. koncert, 19.30, nepořádá MKC Beroun

16. 11.   termín v jednání

17. 11.   Taneční Romany Chvátalové, 19.00

18. 11.   NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

19. 11.   PLES KNIHOVNÍKŮ, 19.00, nepořádá MKC Beroun

20. 11.   TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

21. 11.   Zkouška folklorního souboru, 16.00

23. 11.   termín v jednání

24. 11.   Taneční Romany Chvátalové, 19.00

25. 11.   NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

26. 11.   POOLE ART, soutěž scénického tance, nepořádá MKC Beroun

27. 11.   POOLE ART, soutěž scénického tance, nepořádá MKC Beroun

28. 11.   Zkouška folklorního souboru, 16.00

29. 11.   MHF TALICHŮV BEROUN - Setkání hudebníků, 19.00, nepořádá MKC Beroun

30. 11.   t ermín v jednání

 

PROSINEC

 

1. 12.    TANČÍRNA ROMANY CHVÁTALOVÉ, 19.30, nepořádá MKC Beroun

2. 12.    NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

3. 12.    Citron: SUPI SE SLÉTAJÍ TOUR - část 2, 20.00, pořádá Pragokoncert, vstupenky ZDE

4. 12.   TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 16.30

5. 12.   Zkouška folklorního souboru, 16.00

6. 12.   MAGICKÉ VÁNOCE - vánoční koncert komorního orchestru SOČR
            a jeho sólistů, 19.00

7. 12.   termín v jednání

8. 12.   termín v jednání

9. 12.   NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

10. 12.  BIG BAND VÁCLAVA ZELINKY, vánoční koncert, 19.30 - nepořádá MKC Beroun

11. 12.  Divadlo Pohádka: POHÁDKY NA VÁNOCE, 14.00

12. 12.  Zkouška folklorního souboru, 16.00

13. 12.  termín v jednání

14. 12.  ZASTUPITELSTVO MĚSTA BEROUN, 15.00

15. 12.  MATURITNÍ PLES SZŠ BEROUN, 19.00, nepořádá MKC Beroun

16. 12.  NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM - VĚNEČEK, 18.00

17. 12.  PLUK ŠŤASTNÝCH DECHAŘŮ, Vánoce s českými autory, 17.00, nepořádá MKC Beroun

18. 12. Divadelní společnost Háta: SVATBA BEZ OBŘADU, 19.00

19. 12.  Zkouška folklorního souboru, 16.00

20. 12.  MONTESSORI MŠ - Adventní koncert, 17.00, nepořádá MKC Beroun

21. 12.  BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - vánoční vystoupení, 17.00