AKCE KD PLZEŇKA BEROUN 2021

AKCE KD PLZEŇKA BEROUN 2021

1. 9. 20:00 - 31. 12. 2021 15:00  KD Plzeňka
Různý program

Děkujeme našemu partnerovi za podporu: DIVADELNÍ SEZÓNA S INNOGY 2021/2022!

 

ZÁŘÍ

1. 9.                                              LAUREN HENDERSON and BAND / USA /, 20.00, Klub Kotelna

1., 4., 11., 21., 25., 28. 9.            TANEČNÍ ROMANY CHVÁTALOVÉ, 19.00, náhrada za Covid

6., 13., 20., 27. 9.                        BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

7. a 8. 9.                                      OD SVATÉ LUDMILY K DNEŠKU, 8.00, komponovaný pořad pro školy

2., 9., 16., 23., 30. 9.                   TANEČNÍ ROMANY CHVÁTALOVÉ, 19.00

10., 17., 24. 9.                             NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

14.9.                                            ZADÁNO

15.9.                                            TOMÁŠ KLUS, 19.00, koncert (přeloženo z 2020) - vstupenky www.tomasklus.cz,
                                                    nepořádá MKC Beroun

18.9.                                            TANEČNÍ ROMANY CHVÁTALOVÉ – PRODLOUŽENÁ, 19.00, náhrada za Covid

22.9.                                            ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA BEROUNA, 14.00

23.9.                                            AIMEE ALLEN and BAND / USA /, 20.00, Klub Kotelna

26.9.                                            DIVADLO SPEJBLA A HURVÍNKA:

                                                    11:00 – HURVÍNKOVA CESTA DO TRAMTÁRIE / dětské před.

                                                    18:00 -  VE DVOU SE TO LÉPE …                         / dospělé před.

 

ŘÍJEN

1., 8., 15., 22. 10.                      NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00 

2. 10.                                         ZADÁNO

3., 10., 17., 24. 10.                    TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 17.30 a 19.15

4., 11., 18., 25. 10.                    BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

5., 12., 19., 26. 10.                    TALICHŮV BEROUN, 19.30, koncert

6. 10.                                         BURZA ŠKOL

7., 14. 10.                                  TANEČNÍ ROMANY CHVÁTALOVÉ, 19.00

9., 21. 10.                                  TANEČNÍ ROMANY CHVÁTALOVÉ (náhrada za Covid, 9. 10. Věneček od 18.00)

10. 10.                                      ČARODĚJŮV UČEŇ, 14.00, pohádka pro děti

13. 10.                                       ZADÁNO

16. 10.                                      DALŠÍ ROKY VE STEJNOU DOBU, 19.00, Divadlo Bez zábradlí 

20. 10.                                       ZADÁNO

22. 10.                                       BEE BAKARE (UK), 20.00, Klub Kotelna

23. 10.                                       ZADÁNO

 

LISTOPAD

1., 8., 15., 22. 11.                     BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

2., 9. 11.                                   TALICHŮV BEROUN, 19.30, koncert

4., 11., 18., 25. 11.                   TANEČNÍ ROMANY CHVÁTALOVÉ, 19.00

6. 11.                                        VELKÁ CENA BEROUNA, taneční soutěž od 9.00, pořádá TK R. Chvátalové

7. 11.                                        KRKONOŠSKÉ POHÁDKY, 14.00, pohádka pro děti

7., 14., 21. 11.                          TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 17.30 a 19.15

10. 11.                                      ZADÁNO

12., 19., 26. 11.                        NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

16. 11.                                      Jungmannova ZŠ: Hledá se slavíček, 14.00

20. 11.                                      Ples Charity Beroun

22. 11.                                      MELANIE SCHOLTZ (UK), 20.00, Klub Kotelna

23. 11.                                      ZADÁNO

28. 11.                                      Ray Cooney: NA POSLEDNÍ CHVÍLI, 19:00, Agentura Harlekýn

30. 11.                                      BEN POOLE (UK), 20.00, Klub Kotelna

 

PROSINEC

2. 12.                                      ZADÁNO

3., 10., 17. 12.                        NETRADIČNÍ TANEČNÍ S MICHALEM PADEVĚTEM, 19.00

4. 12.                                      TANEČNÍ ROMANY CHVÁTALOVÉ, 18.00 - závěrečný ples

5. 12.                                      TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 17. 30 a 19.15

6., 13., 20. 12.                         BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

7. 12.                                       MAGICKÉ VÁNOCE, vánoční koncert Komorního orchestru Českého rozhlasu

8. 12.                                       Vánoční besídka Montesori školka, 9.00

11. 12.                                     BIG BAND Václava Zelinky, 19.30, vánoční koncert

12. 12.                                     JŮ A HELE - VÁNOČNÍ ČAS, 14.00, pohádka pro děti

14. 12.                                     Jungmannova ZŠ: Vánoční koncert

15. 12.                                     ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA

19. 12.                                     Abe Burrows: KAKTUSOVÝ KVĚT, divadelní představení, čas začátku bude upřesněn