KD PLZEŇKA - PROGRAM 2019

KD PLZEŇKA - PROGRAM 2019

6. 1. 17:30 - 31. 12. 2019 23:45  KD Plzeňka
Různý program

Změna programu vyhrazena!

Podrobněji o jednotlivých akcích postupně v sekci Kalendář.

 

LEDEN  2019

6.1.                TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S  MICHALEM PADEVĚTEM, jen pro přihlášené, 17.30

7.1.                POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

7.1.                BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - zkouška folklorního souboru při KD Plzeňka, 16.00

11.1.              MATURITNÍ PLES SOŠ a SOU HLINKY, 19.00   

12.1.              REPREZENTAČNÍ PLES MANAŽERSKÉ AKADEMIE, SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY, 20.00

13.1.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S  MICHALEM PADEVĚTEM, 17.30   

14.1.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

14.1.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - zkouška folk. souboru, 16.00

15.1.              NA PAMĚŤ JANA PALACHA - beseda, Klubová scéna, 18.00

20.1.              SLAVNOSTNÍ UDÍLENÍ CEN TRILOBIT 2019, 19.00

21.1.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

21.1.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - zkouška folk. souboru, 16.00

22.1.             GALA VEČER PIRANHAS BEROUN, 17.00                                            

23.1.             VAK BEROUN – VALNÁ HROMADA SPOLEČNOSTI, 10.00

23.1.              FOTOGRAFOVÁNÍ HVĚZDNÉ OBLOHY - přednáška, Klubová scéna, 17.30

26.1.              RYBÁŘSKO MYSLIVECKÝ PLES, 19.00

27.1.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S  MICHALEM PADEVĚTEM, jen přo přihlášené, 17.30   

28.1.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

28.1.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - zkouška folk. souboru, 16.00

29.1.              KRUH PŘÁTEL HUDBY: Matyáš Novák - klavírní recitál, 19.00

31. 1.             Hudebně-literární večer: Dubnička a Lahoda - KLUB - 17.30

31.1.              Studio Dva: VŠE O MUŽÍCH - Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný v tragikomedii
                      o mužích pro ženy, 19.00

 

ÚNOR  2019

4.2.                POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

4.2.                BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

4.2.                FOTOKLUB BEROUN – klubové setkání, Klubová scéna, 18:00

9.2.                MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK – FELIS CLUB PRAHA, 10.00   

10.2.              MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK – FELIS CLUB PRAHA, 10.00   

11.2.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

11.2.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folk. souboru, 16.00

16.2.              DĚTSKÝ KARNEVAL – pořádá DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE BEROUN, 14.00

17.2.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, jen pro přihlášené, 17.30   

18.2.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

18.2.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folk. souboru, 16.00

18.2.              FOTOKLUB BEROUN – klubové setkání, Klubová scéna, 18.00

19.2.              KDYŽ ANI PŘÍLIŠ NESTAČÍ – beseda Klubu zdraví s Mudr. A. Krynskou, Klubová scéna, 18.00

19.2.              KRUH PŘÁTEL HUDBY – TRIO INCENDO, 19.00

20.2.              ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA BEROUN, 15.00

21.2.              Antonín Procházka: KLÍČE NA NĚDĚLI - divadelní komedii uvádí, Divadelní společnost Háta, 19.00

22.2.             PLES BÝVALÝCH ZAMĚSTNANCŮ VÚ BEROUN, 19.00                    

24.2.             PRINCEZNA ZE MLEJNA  - výpravná muzikálová pohádka podle Zdeňka Trošky, 14.00

24.2.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, pro přihlášené, 17.30   

25.2.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

25.2.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folk. souboru, 16.00

26. 2.             Hudebně-literární večer: Alena Jančíková - KLUB - 17.30

28.2.              MASOPUSTNÍ KONCERT – ZUŠ VÁCLAVA TALICHA BEROUN, 18.00

                               

BŘEZEN  2019

2.3.                MĚSTSKÝ BÁL, 20.00

3.3.                TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 17.30, jen pro přihlášené  

4.3.                POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, 14.00 - program pro seniory, zdarma

4.3.                BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, 16.00, zkouška folklorního souboru

5.3.                KRUH PŘÁTEL HUDBY – KAREL DOHNAL - klarinet, 19.00

7.3.                RANDEZ - VOUS PODNIKAVÝCH ŽEN NA BEROUNSKU, 14.00 

8.3.                TANČÍRNA S MICHALEM PADEVĚTEM a hostem Janem Onderem, 20.00   

10.3.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 17.30, jen pro přihlášené   

11.3.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, 14.00, cvičení pro seniory, zdarma

11.3.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, 16.00, zkouška folklorního soboru

13.3.              NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2018 okr. BEROUN, 18.00

14.3.             Jílovští ochotníci: BRATŘÍ ČAPKOVÉ – ZE ŽIVOTA HMYZU, 19.00

17.3.             TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, 17.30, jen pro přihlášené   

18.3.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, 14.00, program pro seniory zdarma

18.3.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, 16.00, zkouška folklorního souboru

19.3.              PROBLÉMY SE SEXUALITOU – beseda s Mudr. A. Krynskou, 18.00, Klubová scéna

20.3.              ZPÍVÁME PRO UNICEF - ZUŠ VÁCLAVA TALICHA, 18.00

22.3.              ŠPEJBL’S HELPRS tribute to AC/DC – support UHR, 20.00

24.3.              SOUTĚŽ PĚVECKÝCH SBORŮ – KRAJSKÉ KOLO, 9.00              

25.3.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, 14.00, program pro seniory zdarma

25.3.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, 16.00, zkouška folklorního souboru

28.3.              Hudebně-literární večer: Jan Burian - KLUB - 17.30

31.3.              Divadlo Pohádka: PRINCEZNA KONVALINKA A KRÁLOVSKÉ HÁDANKY, 14.00, pohádka pro děti

 

DUBEN 2019

1.4.                BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

4.4.                ODDECHOVKA - koncert orchestru V. TALICHA  a hostů, 18.00

7.4.                TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, pouze pro přihlášené, 17.30   

8.4.                BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

8.4.                SAX & CRIME  - alternative jazz,rock (Rakousko), KLUBOVÁ SCÉNA, 19:30

9.4.                KRUH PŘÁTEL HUDBY: JIŘÍ HOŠEK , DOMINIKA WEISOVÁ - violoncello, 19.00

10.4.             Divadlo Kalich: Maria Jones - Plný kapsy šutrů, 19.00, hrají Radek Holub a Miroslav Vladyka                                 

14.4.             ÚSMĚVY ZDEŇKA TROŠKY S PÍSNIČKAMI SIMONY KLÍMOVÉ, 16.00

15.4.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

16.4.              XIII. FESTIVAL ZUŠ STŘEDOČESKÉHO KRAJE - galakoncert, 18.00

16.4.              Beseda Klubu zdraví s Ing. Robertem Žižkou, KLUBOVÁ SCÉNA, 18.00

21.4.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, jen přo přihlášené, 17.30   

22.4.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška foklorního souboru, 16.00

24.4.              ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA, 15.00

25.4.              FARNÍ CHARITA BEROUN – KONCERT DOBRÉ VŮLE, 19.00

25.4.              HUDEBNĚ LITERÁRNÍ VEČER s Michaelou Klevisovou, KLUBOVÁ SCÉNA, 17:30

26.4.              ADAM MIŠÍK - koncert, 20.00

28.4.              ČERTOVSKÁ POHÁDKA, hraje Divadlo Studna, 14.00

28.4.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, jenpro přihlášené, 17.30   

29.4.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

     

KVĚTEN 2019

2.5.                  Na kole dětem – akce města Beroun pro ZŠ, 9.00        

5.5.                  Taneční pro dospělé s Michalem Padevětem,  pro přihlášené, 17.30

6.5.                  Baletní škola Terezie Dudové, zkouška folklorního souboru, 16.00

7.5.                  Kruh přátel hudby: Jitka Čechová – klavír,  Jan Páleníček - violoncello,19:00

10.5.                Přehlídka pěveckých sborů, 7. ročník, doprovodná akce XXXVII. ročníku MHF
                        Talichův Beroun, 15.00                          

12.5.                Taneční pro dospělé s Michalem Padevětem, pro přihlášené, 17.30

13.5.                Baletní škola Terezie Dudové, zkouška folklorního souboru, 16.00

14.5.                Jungmannova ZŠ: ŠKOLNÍ AKADEMIE – 150. let školy, 17.00                               

15.5.                Jungmannova ZŠ: ŠKOLNÍ AKADEMIE – 150. let školy, 17.00

16.5.                Jungmannova ZŠ: ŠKOLNÍ AKADEMIE – 150. let školy, 17.00

19.5.                MARCEL HLEDÁ KAPELU -  muzikál SZUŠ Dr. Lidinské pro děti a věčně hravé dospělé,
                        jako host XINDL X, 14.00

20.5.                MARCEL HLEDÁ KAPELU -  muzikál SZUŠ Dr. Lidinské pro děti a věčně hravé dospělé,
                        jako host XINDL X, 8.00, 10. 00 a 12.00

21.5.                MARCEL HLEDÁ KAPELU -  muzikál SZUŠ Dr. Lidinské pro děti a věčně hravé dospělé,
                        jako host XINDL X, 8.00, 10. 00 a 12.00

21.5.                NEWSTAR PLUS – osvědčený program podpory zdraví, přednáší MUDr. Jana Krynská,
                        KLUBOVÁ SCÉNA, 18:00

23.5.                Smíšený pěvecký sbor Slavoš, 19.30

26.5.                Taneční pro dospělé s Michalem Padevětem, pro přihlášené, 17.30

27.5.                Baletní škola Terezie Dudové, zkouška folklorního souboru, 16.00

29.5.                Divadlo Kalich: John Murell - Božská Sarah, 19.00, hrají Iva Janžurová, Kryštof Hádek/Igor Orozovič

30.5.                Hudebně-literární večer: Herečka Nataša Burger a hudebník Andraž Polič, KLUBOVÁ SCÉNA, 17:30 

 

ČERVEN 2019 

2. 6                  Taneční pro dospělé s Michalem Padevětem, pro přihlášené, 17.30

4. 6.                 Léčba bolesti, přednáška MUDr. Jany Krynské, KLUBOVÁ SCÉNA, 18.00

7. 6.                 Stranou - Evropští básníci naživo, KLUBOVÁ SCÉNA, 18.00 - autorská čtení českých, slovenských,
                        slovinských a německých básníků v rámci festivalu 

11. 6.               Vladimír Vondruška: Ondřej z Chlumu - román a skutečnost, beseda s historikem, publicistou
                        a spisovatelem, KLUBOVÁ SCÉNA, 17.30 - místa rezervujte na info@mkcberoun.cz

12. 6.               Závěrečný večer tanečního oddělení ZUŠ Václava Talicha, 17.00

14. 6.               Nemocnice Hořovice: Koncert pro dárce krve, 20.00 - pouze pro zvané

16. 6.               Štístko a Poupěnka - jedeme na výlet, pohádka pro děti, 14.00

19. 6.               Závěrečné vystoupení Baletní školy Terezie Dudové, 17.00 a 18.30

20. 6.               Základní škola Beroun, Komenského - rozlučka se žáky školy, 17.00

21. 6.               Od Osvobozeného divadla k Semaforu, pořad pro školy, 10.30

26. 6.               Jednání Zastupitelstva města Beroun, 15.00

27. 6.               Jungmannova ZŠ - rozloučení se žáky školy, 16.00

 

ZÁŘÍ 2019

8. 9.              Taneční pro dospělé s Michalem Padevětem pro začátečníky/pokročilé, 17.30/19.15
                     do 27. 10. 2019

15. 9.            Divadlo D5: KRYSÁCI A ZTRACENÝ LUDVÍK, 14.00, pohádka pro děti

19. 9.            DIVseDIV: Pod praporem něžných dam, 19.00, komedie Kena Ludwiga v podání ochotnického souboru
                     při MKC Beroun 

 

ŘÍJEN 2019

3. 10.              TATA BOJS - koncert, 20.00

6. 10.              Divadlo D5: ČTYŘLÍSTEK A TALISMAN MOCI, 14.00, pohádka pro děti

23. 10.            Emma Larson Quartet, 20.00, KLUBOVÁ SCÉNA

24. 10.            Harlekýn: Vím, že víš, že vím, 19.00, Simona Stašová a Michal Dlouhý v hlavních rolích
                       italské komedie  

 

LISTOPAD 2019

3. 11.               Loutkoherecká skupina ČT LOUDADLO: VESELÁ POUŤ, hosté pořadu Muf, Jů a Hele, 14.00,
                        pohádka pro děti

23. 11.             Tančírna s Michalem Padevětem

27.11.              Divadlo na Vinohradech: PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, 19.00 - v hlavních rolích hry Erica Assouse
                       Svatopluk Skopal, Jan Čenský/Václav Vydra, Simona Postelerová...

  

PROSINEC 2019

8. 12.                Metropolitní divadlo Praha:JAK SE ČERTI ŽENILI, 14.00, pohádka pro děti

11. 12.              4TET - koncert, 20.00 

15. 12.              DS Háta: Velké lásky v malém hotelu, 20.00,  láznivá komedie Raye Cooneyho