KD PLZEŇKA - PROGRAM 2019

KD PLZEŇKA - PROGRAM 2019

6. 1. 17:30 - 31. 12. 2019 23:45  KD Plzeňka
Různý program

Změna programu vyhrazena!

Podrobněji o jednotlivých akcích postupně v sekci Kalendář.

 

LEDEN  2019

6.1.                TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S  MICHALEM PADEVĚTEM, jen pro přihlášené, 17.30

7.1.                POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

7.1.                BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - zkouška folklorního souboru při KD Plzeňka, 16.00

11.1.              MATURITNÍ PLES SOŠ a SOU HLINKY, 19.00   

12.1.              REPREZENTAČNÍ PLES MANAŽERSKÉ AKADEMIE, SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY, 20.00

13.1.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S  MICHALEM PADEVĚTEM, 17.30   

14.1.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

14.1.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - zkouška folk. souboru, 16.00

15.1.              NA PAMĚŤ JANA PALACHA - beseda, Klubová scéna, 18.00

20.1.              SLAVNOSTNÍ UDÍLENÍ CEN TRILOBIT 2019, 19.00

21.1.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

21.1.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - zkouška folk. souboru, 16.00

22.1.             GALA VEČER PIRANHAS BEROUN, 17.00                                            

23.1.             VAK BEROUN – VALNÁ HROMADA SPOLEČNOSTI, 10.00

23.1.              FOTOGRAFOVÁNÍ HVĚZDNÉ OBLOHY - přednáška, Klubová scéna, 17.30

26.1.              RYBÁŘSKO MYSLIVECKÝ PLES, 19.00

27.1.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S  MICHALEM PADEVĚTEM, jen přo přihlášené, 17.30   

28.1.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

28.1.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ - zkouška folk. souboru, 16.00

29.1.              KRUH PŘÁTEL HUDBY: Matyáš Novák - klavírní recitál, 19.00

31.1.              Studio Dva: VŠE O MUŽÍCH - Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný v tragikomedii
                      o mužích pro ženy, 19.00

 

ÚNOR  2019

4.2.                POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

4.2.                BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folklorního souboru, 16.00

4.2.                FOTOKLUB BEROUN – klubové setkání, Klubová scéna, 18:00

9.2.                MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK – FELIS CLUB PRAHA, 10.00   

10.2.              MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK – FELIS CLUB PRAHA, 10.00   

11.2.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

11.2.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folk. souboru, 16.00

16.2.              DĚTSKÝ KARNEVAL – pořádá DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE BEROUN, 14.00

17.2.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, jen pro přihlášené, 17.30   

18.2.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

18.2.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folk. souboru, 16.00

18.2.              FOTOKLUB BEROUN – klubové setkání, Klubová scéna, 18.00

19.2.              KDYŽ ANI PŘÍLIŠ NESTAČÍ – beseda Klubu zdraví s Mudr. A. Krynskou, Klubová scéna, 18.00

19.2.              KRUH PŘÁTEL HUDBY – TRIO INCENDO, 19.00

20.2.              ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA BEROUN, 15.00

21.2.              Antonín Procházka: KLÍČE NA NĚDĚLI - divadelní komedii uvádí, Divadelní společnost Háta, 19.00 

22.2.             PLES BÝVALÝCH ZAMĚSTNANCŮ VÚ BEROUN, 19.00                    

24.2.              PRINCEZNA ZE MLEJNA  - výpravná muzikálová pohádka podle Zdeňka Trošky, 14.00

24.2.              TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ S MICHALEM PADEVĚTEM, pro přihlášené, 17.30   

25.2.              POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME, cvičení pro seniory, zdarma, 14.00

25.2.              BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ, zkouška folk. souboru, 16.00

28.2.              MASOPUSTNÍ KONCERT – ZUŠ VÁCLAVA TALICHA BEROUN, 18.00