KD Plzeňka - PROGRAM 2018

KD Plzeňka - PROGRAM 2018

5. 1. 19:00 - 31. 12. 2018 23:00  KD Plzeňka
Různý program

Změna programu vyhrazena!

Podrobněji o jednotlivých akcích postupně v sekci Kalendář.

 

 

 

LEDEN  2018

5.1.                MATURITNÍ PLES SOŠ a SOU HLINKY   19.00

14.1.              SLAVNOSTNÍ UDÍLENÍ CEN TRILOBIT 2018  19.00

15.1.              KRUH PŘÁTEL HUDBY – KRISTÝNA STEPASJUKOVÁ   19.00

                      KLAVÍRNÍ RECITÁL                                                        

16.1.             NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2017 OKR. BEROUN          18.00

17.1.             VALNÁ HROMADA SPOLEČNOSTI VAK BEROUN   11.00

20.1.             REPREZENTAČNÍ PLES MANAŽERSKÉ AKADEMIE, SOUKROMÉ

                     STŘEDNÍ ŠKOLY     20.00

26.1.            TAK AKORÁT: Berounsko-loděnická rocková kapela křtí nové CD Jak na to   20.00

27.1.            RYBÁŘSKOMYSLIVECKÝ PLES   20.00

31.1.            ZDENĚK IZER – AUTOKOLEKTIV    19.00

                                  

 

ÚNOR 2018                                    

3.2.                Dětský karneval – DDM Beroun    14:00

4.2.                JAK SE HONZA UČIL KOUZLIT – pohádka pro děti    14:00

5.2.                CVIČENÍ SENIORŮ    14:00

8.2.                Výchovný koncert pro školy    8:30

9.2.               JELEN  +  host   20:00                  

12.2.              CVIČENÍ SENIORŮ     14:00

12.2.              KRUH PŘÁTEL HUDBY     19:00

                      DOMINIKA HOŠKOVÁ – violoncello

                      JANA BEZPALCOVÁ - akordeon

15.2.              MASOPUSTNÍ KONCERT ZUŠ V. TALICHA     18:00

16.2.             PLES SPORTOVCŮ    20:00

19.2.              CVIČENÍ SENIORŮ     14:00

23.2.              PLES BÝVALÝCH ZAMĚSTNANCŮ VÚ              19:00

26.2.              CVIČENÍ PRO SENIORY     14:00

28.2.              JEDNÁNÍ ZASTUPITELSTVA    13:00

 

BŘEZEN 2018

3.3.                  MĚSTSKÝ BÁL     20.00

5.3.                  POSEDÍME, POCVIČÍME, KULTUROU SE OSVĚŽÍME - cvičení pro seniory    14:00

6.3.                  ZÁVĚREČNÁ KONFERENCE K PROJEKTU MAP   

8.3.                  SPOLEČNÝ KONCERT ORCESTRU MĚSTA GOSLAR a ZUŠ V. TALICHA    18.00

9.3.                  ONE DAY IN LONDON – vzdělávací pořad pro školy        8:15, 9:30, 11:30

                        Divadlo anglicky

 

12.3.                POSEDÍME, POCVIČÍME...          14.00

19.3.                POSEDÍME, POCVIČÍME...          14.00

 

19.3.                KRUH PŘÁTEL HUDBY    19.00

                        MAREK PAVELEC – HOUSLE, MAXIM AVERKIEV - KLAVÍR          

 

22.3.                MINIPÁRTY S KARLEM ŠÍPEM a J.A. NÁHLOVSKÝM     19.00

 

23.3.                ŠPEJBLS HELPRS + support Beat Sisters       20.00

                         nejlepší AC/DC s revival s podporou mladé berounské kapely

 

25.3.                TROJLÍSTEK POHÁDEK     14.00

                        Hrnečku vař, O Otesánkovi, O Budulínkovi

 

27.3.                VÝCHOVNÝ KONCERT PRO ŠKOLY   8.30 a 10.00

 

27.3.                BENEFIČNÍ KONCERT PRO DOBROU VŮLI      18.30

                        SUZUKI MUSIC COLUMBUS ORCHESTRA

 

DUBEN 2018

 5.4.                MARC CAMOLETTI: MANŽELSKÝ POKER  - divadelní komedie    19.00

                       Hrají: J. Langmajer, D. Šinkorová, A. Gondíková, A. Pindeová, A. Kerestéšová, M. Sejnová,                                                                                                                                                                                                                         P. Stach,J. Krafka   

 

10.4.              PRAGUE CELLO QUARTET - koncert, pro žáky Jungmannovy ZŠ, 9.00

 

11.4.              ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA      13:00

                                  

15.4.              O CHYTRÉ KMOTŘE LIŠCE – pohádka pro děti      14:00

                                   

16.4.              KRUH  PŘÁTEL HUDBY - In Modo Camerale    19:00

                        

19.4.              KONCERT  ORCHESTRU  ZUŠ V. TALICHA    18:00

 

20.4.              MICHAL HRŮZA & kapela hrůzy + Support NANOSFÉRA - tour k nové desce „ Sám se sebou “    20:00                                                                                                                                                                                    

27.4.              BEROUNSKÁ TANCOVAČKA - poprvé, hrají FLEX a PHZS    20:00

                              

                                   
KVĚTEN 2018  

 

3.5.                MICHAEL PARKE:  ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ - divadelní komedie,  19.30

                      Hrají: L. Vaculík, M. Zounar, V. Limr, F. Tomsa, K. Kociánová, M. Bočanová, V. Jeníková, I. Andrlová

 

11. 5.             PŘEHLÍDKA PĚVECKÝCH SBORŮ - doprovodná akce MHF Tallichův Beroun, od 14.00

                     

 14. 5.            KRUH PŘÁTEL HUDBY: KLAVÍRNÍ TRIO CALIOPE PRAGUE   19.00

                      GABRIELA PECHMANOVÁ - SOPRÁN

 

20.5.              POZOR, PADÁ ŠIŠKA - muzikál pro děti, 14.00

                      

29.5.              ZŠ JUNGMANNOVA: HLEDÁ SE SLAVÍČEK   16.00

                                   

                   

FOTOGALERIE

Fotogalerie