BEROUNSKÉ HRADBY

BEROUNSKÉ HRADBY

Termín se připravuje
Slavnost

Po několikaleté přestávce bylo v roce 2014 obnoveno pořádání tohoto dvoudenního podujetí, jehož součástí se staly Pivní slavnosti s hudebními vystoupeními a trhem na Husově náměstí, divadla pro děti a rodiče v šapitó v Hradební ulici a od roku 2017 také s přehlídkou místních umělců a řemeslníků Berounská promenáda na Náměstí Joachima Barranda.

 

Berounské hradby 2018


Také 5. ročník městských slavností Berounské hradby konaný pod hlavičkou MKC Beroun propojí centrum města v jeden cirkulující celek. Pořadatelé nabídnou návštěvníkům hudební scénu na Husově náměstí (hlavní hvězdou bude letos ceněná kapela Doctor Victor) doplněnou o přehlídku malých pivovarů a jarmark, rodinnou zónu v Havlíčkově ulici s divadelním šapitó, soutěžemi pro děti, skákacím hradem, kavárnou i dalšími kratochvílemi a v neposlední řadě Berounskou promenádu, tedy přehlídku zejména místních výtvarníků, hudebníků, divadelníků i řemeslníků na Náměstí Joachima Barranda. Součástí slavností bude samozřejmě také řada občerstvoven, osvěžoven a stánků s rukodělným zbožím. 

 

Program tentokrát opět začne už v pátek 15. června v podvečer v šapitó - program bude zasvěcen oslavám 100. výročí vzniku Československé republiky!

 

BEROUNSKÉ HRADBY 2018 PODROBNĚ ZDE 

 

Přihlášky pro rok 2018 pro stánkaře a pivovary najdete ZDE

Případné info mailem, pište na sustrova@mkcberoun.cz.

 

 

 

FOTOGALERIE